12 червня 2018 р. Ювілей Яковлева М.І.

Вітаємо з ювілеєм
Яковлєва Миколу Івановича!

Колектив Інституту культурології НАМ України привітав з ювілейним днем народження першого віце-президента НАМ України Яковлєва Миколу Івановича.

Вельмишановний Миколо Івановичу!

Колектив Інституту культурології Національної академії мистецтв України щиросердно вітає Вас з Ювілейним днем народження!

Золото 70 років — золото мудрості, час упевненої зустрічі з бумерангом добрих справ і щирих посмішок, який Ви запускали всі ці роки.

Ви  мудрий керівник, який поєднує в собі вимогливість і демократичність.

Ви надихаєте колектив на злагоджену та плідну працю, додаєте впевненості в завтрашньому дні!

Ваша багаторічна самовіддана діяльність на ниві української культури сприяє досягненню досконалості у сфері широкої палітри творчих інтенцій українських митців, викликає захоплення і повагу колег, суспільства та відзначена громадськістю й Урядом України.

Широка ерудиція та знання сучасного дискурсу культури і мистецтва, спостережливість майстра спрямовують розвиток української культури на втілення новітніх напрямів і тенденцій сучасного тисячоліття.

Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення і щедрі результати, новий день дарує натхнення, відкриття та звершення а шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, добро вертається сторицею!

Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – тепло й сонячно від людської вдячності.

Нехай Божа благодать завжди буде з Вами, вельмишановний Миколо Івановичу!