19.04.2018 Міжнародний науковий симпозіум

Міжнародний науковий симпозіум
"Україна – Польща: діалог культур"


19-21 квітня 2018 року в Національній академії мистецтв України та Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського відбувся Міжнародний науковий симпозіум "Україна-Польща: діалог культур". Співорганізаторами заходу стали такі наукові установи, як Інститут культурології НАМ України, Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України, вищі мистецькі навчальні заклади – Національна музична академія України ім.П.І.Чайковського,  Київський національний університет культури і мистецтв. Активну участь в організації симпозіуму взяло Представництво Польської Академії Наук у Києві на чолі з директором Хенріком Собчуком.

Зі словами вітань до учасників симпозіуму звернулися:

Радник президента України, віце-президент Національної академії мистецтв України, академік НАМ України, директор Інституту культурології НАМ України
Юрій БОГУЦЬКИЙ
 


Директор Представництва Польської Академії Наук у Києві

п. Хенрик СОБЧУК
 

Радник з науки та освіти Посольства Республіки Польща в Україні

п. Емілія ЯСЮК
 


Ректор Національної музичної академія України ім.П.І.Чайковського
Володимир РОЖОК
 

Провідні музикознавці та культурологи з польських міст Кракова, Варшави, Бидгоща, Гданська, Зеленої Гури та їх українські колеги з Києва, Харкова, Львова та інших міст взяли участь в актуальному для культур двох  країн дискурсі. У виступах науковці обмінялися результатами своїх досліджень в галузі культури і мистецтва, запропонували шляхи  вирішення проблем щодо формування сучасного креативного культурного простору.


Під час проведення заходу  Інститутом культурології було презентовано виставку книжкових і електронних видань, присвячену десятиріччю створення наукової установи.


Програма симпозіуму:
2018.04.19-21_Sympozium_Programa.pdf