26 вересня 2013 р. Науковий круглий стіл

Науковий круглий стіл
«Нові медіа як предмет філософської, соціологічної, культурологічної рефлексій»

26 вересня в Інституті культурології НАМ України відбувся науковий круглий стіл "Нові медіа як предмет філософської, соціологічної та культурологічної рефлексії". В його роботі взяли участь культурологи, соціологи, філософи з наукових та освітніх установ Києва, Харкова, Луганська. 
Науковці розглянули актуальні проблеми засвоєння нових можливостей кіберкомунікації в різних сферах суспільного буття, їх вплив на соціокультурний простір України.
Доктор соціологічних наук О. І. Горошко ознайомила з міжнародним та вітчизняним досвідом впровадження кіберкомунікативних технологій у освітній процес вищої школи.
Разом з кандидатом соціологічних наук М. Ю. Наумовою учасники круглого столу розглянули теоретичні обрії соціологічної рефлексії соціальних процесів, які формуються під вливом нових медіа.
Формування культури політичної взаємодії у новому середовищі, роль екранної культури у традиційному та новітньому середовищах, етнокультурні виміри нових медіа, трансформації естетичних та етичних складових культурного життя під їхнім впливом – ці та інші аспекти було розглянуто на засадах міждисциплінарного підходу. 
Учасники диспуту зробили загальний висновок щодо необхідності подальших досліджень процесів розвитку нових медіа на засадах культурологічної методології. 

Фото учасників круглого столу:
 
 
 
 
 

Програма заходу: завантажити у форматі doc (MS Word 97-2003)
Переглянути більше фото можна на цій сторінці.