Новини

27.02.2018
Науковий круглий стіл

Інститут культурології
Національної академії мистецтв України

з метою виконання фундаментального наукового дослідження за темою
«Традиційна дитяча субкультура України: соціокультурний потенціал»
проводить


27 лютого 2018 р.
науковий круглий стіл

"Дитяча субкультура: трансформації в умовах глобалізації"

Тематика круглого столу охоплює широке коло культурологічних питань:
  • культурологічні, філософські, соціологічні, мистецтвознавчі аспекти дослідження проблем дитячої субкультури (концепції дитячої субкультури, глобалізація і дитяча субкультура, дитяча субкультура в умовах соціокультурної трансформації в Україні);
  • культурні практики дитячої субкультури (шляхи збереження/розвитку національної ідентичності в умовах диверсифікації глобалізаційних процесів; проблеми збереження культурних надбань; національні культурні індустрії, їхнє місце та роль у сучасних культуротворчих процесах; традиційна дитяча субкультура в рефлексіях сучасної масової культури).
До участі запрошуються науковці, фахівці-практики, аналітики, викладачі, магістри вищих навчальних закладів, аспіранти, здобувачі наукових ступенів.
Робота круглого столу передбачає можливість очної, заочної та дистанційної участі. Робоча мова наукового круглого столу: українська.

Усіх, хто бажає взяти участь у науковому круглому столі просимо надіслати оргкомітету заявку (відповідно до наведеної нижче форми) та тези доповіді (електронний варіант) на електронну адресу Інституту: до 25 лютого 2018 р.
Обсяг статті – від 21 тис. знаків (0,5 д. а., 12 с.) до 43 тис. знаків (1 д. а., 24 с.) у форматі MS Word (.doc, .docx, .rtf).

Круглий стіл відбудеться в м. Києві, за адресою: бул. Тараса Шевченка 50/52, 7 поверх. Початок роботи – 10.00.


Оргкомітет залишає за собою право відхиляти заявки, що не відповідають тематиці круглого столу.

За додатковою інформацією звертайтеся до Оргкомітету:
тел. 044 235 72 28
;
(095) 336 79 41 (Гаєвська Тетяна Іллівна).


Зразок заявки учасника круглого столу